Расписание факультативов

РАСКЛАД

работы факультатыўных заняткаў 1 - 4 класаў

на  2020/2021 н.г. (I паўгоддзе)

 

     Назва факультатыва  Клас   Час    работы     Настаўнік
Панядзелак “Рашэнне тэкставых задач” 1 11.55-12.30 Максіменка Н.С.
“Рашэнне тэкставых задач” 2 13.35-14.20 Багалейка Т.В.
Аўторак   “Вытокі роднай мовы” 1 11.55-12.30 Максіменка Н.С.
“Рашэнне тэкставых задач” 3 13.35-14.20 Сініцкая А.М.
“Здаровы лад жыцця” 4 12.35 – 13.20 Коўчык А.В.
Серада “Здаровы лад жыцця” 2 13.35-14.20 Багалейка Т.В.
“У краіне незнаемых незнаемцаў” 3 13.35-14.20 Сініцкая А.М.
Чацвер

 

“Асновы моўнай культуры” 2 12.50 – 13.25 Багалейка Т.В.
“Здаровы лад жыцця” 3 12.50 – 13.35 Сініцкая А.М.
“Матэматычная вяселка” 4 13.50-14.35 Коўчык А.В.
Пятніца “Здаровы лад жыцця” 1 11.55-12.30 Максіменка Н.С.

.

.

Грамадска – карысная праца:

3 клас – чацвер – 13.45 – 14.30                                   

4 клас – панядзелак  – 13.30 – 14.15

 

РАСКЛАД

работы факультатыўных заняткаў 5 - 11 класаў

на  2020/2021 н.г. (І паўгоддзе)

 

Назва факультатыўных заняткаў

Клас

Час работы

Настаўнік

Панядзелак

Народная культура Міншчыны

5

14.35-15.20

Слуцкі А.М.

Рашэнне тэкставых задач

6

14.35-15.20

Трафімовіч Т.Л.

Школа юных матэматыкаў

7

14.35-15.20

Лагун А.І.

Аўторак

Гэты няпросты просты сказ

8

14.35-15.20

Корзун Т.І.

Абагульняючы курс фізікі

9

14.35-15.20

Якімовіч І.У.

Практыкум па пунктуацыі беларускай мовы

11

13.35-14.20

Корзун Т.І.

Серада

Погружаемся в интересный мир образования и правописания слов

6

14.35-15.20

Дуднікава І.У.

Беларускія землі ў складзе Расійскай імперыі:фарміраванне індустрыяльнага грамадства і нацыі(кан.XVIII- пач.XX ст.)

8

15.35.-16.20

Фурманец І.І.

Складаны сказ без складанасці

9

14.35-15.20

Корзун Т.І.

Чацвер

Паўтараем матэматыку

9

14.50-15.35

Трафімовіч Т.Л.

Асновы этнаграфіі Беларусі

10

15.50-16.35

Фурманец І.І.

Пятніца

Асновы энэргаэфектыўнасці

6

12.35-14.20

Якімовіч І.У.

Рашэнне тэкставых задач

5

12.35-14.20

Трафімовіч Т.Л.

Субота

ГЗС

9

10.30-11.15

Арэстовіч А.Э.

ГЗС

10

9.30-10.15

Арэстовіч А.Э.

ГЗС

11

8.30-9.15

Арэстовіч А.Э.

Асновы выбару прафесіі

9

8.30-9.15

Крывадубская І.І.

Асновы фінансавай граматнасці

9

9.30-10.15

Крывадубская І.І.

 

Грамадска-карысная праца

  5 клас 6 клас 7 клас 8 клас 9 клас
Панядзелак     15.30-16.15    
Аўторак 14.30-15.15        
Серада          
Чацвер   14.45-15.30   15.35-16.20 13.45-14.30
Пятніца          
Субота