Используя веб-сайт kozlovich.slutsk-vedy.gov.by, Вы соглашаетесь с использованием файлов cookie и Политикой конфиденциальности

Расписание факультативов

Расклад факультатыўных заняткаў V-XI класаў

развернуть

Расклад

факультатыўных заняткаў V-XI класаў

 на 2021/2022 навучальны год (I паўгоддзе)

 

 

Назва факультатыўных заняткаў

Клас

Час работы

Настаўнік

Панядзелак

Паўтараем матэматыку

9

14.35-15.20

Якімовіч І.У.

Рашэнне тэкставых задач

5

13.35-14.20

Трафімовіч Т.Л.

Беларускія землі ў складзе Расійскай імперыі:фарміраванне індустрыяльнага грамадства і нацыі (кан.XVIII- пач.XX ст.)

8

14.35-15.20

Фурманец І.І.

Асновы духоўна-маральнай культуры і патрыятызму

6

14.35-15.20

Слуцкі А.М.

«Стварэнне камп’ютарных гульняў на мове візуальнага праграміравання Scratch

5

14.35-15.20

Расказава С.Ю.

Аўторак

Вандраванне па геаграфічнай карце

6

14.35-15.20

Сяргеева М.А.

Беларускія землі ў складзе Рэчы Паспалітай

7

14.35-15.20

Слуцкі А.М.

Серада

Слова ў тэксце

7

14.35-15.20

Корзун Т.І.

Чацвер

Практыкум па арфаграфіі беларускай мовы

10

14.50-15.35

Корзун Т.І.

Погружаемся в интересный мир образования и правописания слов

6

14.50-15.35

Дуднікава І.В.

Пятніца

Складаны сказ без складанасці

9

13.35-14.20

Корзун Т.І.

Паўтараем матэматыку

11

13.35-14.20

Трафімовіч Т.Л.

Субота

ГЗС

9

10.30-11.15

Арэстовіч А.Э.

ГЗС

10

8.30-9.15

Арэстовіч А.Э.

ГЗС

11

9.30-10.15

Арэстовіч А.Э.

Асновы фінансавай граматнасці

9

8.30-9.15

Крывадубская І.І.

Прафесія маей мары

9

11.30-12.15

Крывадубская І.І.

 

Грамадска-карысная праца

 

5 клас

6 клас

7 клас

8 клас

9 клас

Панядзелак

 

15.20-16.05

14.30-15.15

15.20-16.05

 

Аўторак

13.30-14.15

 

 

 

 

Серада

 

 

 

 

14.30-15.15

 

свернуть

Расклад факультатыўных заняткаў I - IV класаў

развернуть

 

Расклад

факультатыўных заняткаў I - IV класаў

на  2021/2022 навучальны год ( І паўгоддзе)

 

 

                 Назва факультатыва

Клас

  Час    работы

    Настаўнік

Панядзелак

Рашэнне тэкставых задач

III

13.35-14.20

 

Багалейка Т.В.

Аўторак

Рашэнне тэкставых задач

IV

13.35-14.20

Сініцкая А.М.

Сем “Я”

I

12.30 – 13.05

Коўчык А.В.

Творчая дзейнасць у асяроддзі праграміправання Scratch

II

13.35.-14.20.

Расказава С.Ю.

Серада

Сем “Я”

II

13.35-14.20

Максіменка Н.С.

Чацвер

 

Вытокі роднай мовы

II

12.55 – 13.40

Максіменка Н.С.

Рашэнне тэкставых задач

I

11.45 – 12.20

Коўчык А.В.

Речевой этикет

 

III

13.55-14.40

Багалейка Т.В.

Грамадска – карысная праца: 3 клас – аўторак – 12.30-13.15

                                                                 4 клас – чацвер – 12.50-13.35

свернуть