На каникулах

     
План
арганізацыйна-выхаваўчых мерапрыемстваў  на зімовых канікулах 2020/2021 навучальнага года
 
 
Дата
 
Змест работы
 
Час правядзення
 
Месца правядзення
 
Адказныя
26.12/субота
Заняткі па дадатковай адукацыі “Настольны тэніс”
 
Заняткі па дадатковай адукацыі  “Гістарычнае краязнаўства”
 
Конкурс – прэзентацыя беларускіх гульняў “Гульнёвы   падворак”
11.30-13.05
 
9.30-13.05
Школа
 
 
Арэстовіч А.Э.
 
Фурманец І.І.
І.І.Крывадубская
 
 
Корзун Т.І.
28.12 /панядзелак
Індывідуальныя заняткі па падрыхтоўцы да ўдзелу алімпіядах па вучэбных прадметах 5-8 класы
 
Акцыя “Чысты клас”
 
Турнір па шахматах
 
Экскурсія ў музей Казловічскай сярэдняй школы  для вучняў пачатковых класаў. “Сялянскі быт”
11.00-13.00
 
 
09.00-11.00
 
12.00-13.00
 
11.00-12.00
 
Школа
 
 
 
Настаўнікі-прадметнікі
 
Кл. кіраўнікі 5-11 кл.
А.Э. Арэстовіч
І.І.Фурманец
 
29.12/аўторак
Гутарка-прэзентацыя “Петары і хлапушкі-небяспечня цацкі”, “Правілы неабходныя для жыцця”.
Рухомыя гульні
 
Індывідуальныя заняткі па падрыхтоўцы да ўдзелу алімпіядах па вучэбных прадметах 5-8 класы
 
11.00-13.35
 
 
 
 
8.30.-11.00
10.00-13.00
 
 
 
Школа
 
 
 
 
 
Трафімовіч Т.Л.
 
 
А.Э.Арэстовіч
 
Настаўнікі-прадметнікі
 
 
 
30.12/серада
Віктарына да году малой радзімы «Мая Міншчына»
 
Індывідуальныя заняткі па падрыхтоўцы да алімпіяды па вучэбных прадметах 5-8 класы
 
Гульня трансфармацыйная “Страхі бываюць розныя”
 
10.00-11.00
 
 
10.00-13.00
 
 
 
 
 
11.00-12.00
 
 
 
Школа
 
 
Крывадубская І.І.
 
Настаўнікі-прадметнікі
 
 
 
 
педагог-псіхолаг
 
 
 
31.12/чацвер
Работа спартыўнага зала. Спартыўныя гульні
 
Школьны кіназал “Прафілактыка шкодных звычак”
 
Індывідуальныя заняткі па падрыхтоўцы да алімпіяды па вучэбных прадметах 5-8 класы
 
11.00-13.00
9.00-10.00
 
11.00-13.00
 
Школа
 
Арэстовіч А.Э.
Сініцкая А.М.
 
Настаўнікі-прадметнікі
04.01./панядзелак
Індывідуальныя заняткі па падрыхтоўцы да ўдзелу алімпіядах па вучэбных прадметах 5-8 класы
 
Школьны кіназал “Навагодняе кіно”
 
Міжпрадметная гульня “Самы  разумны”
 
10.00-12.00
 
 
10.00-11.00
11.00-12.00
Школа
 
 
 
Настаўнікі-прадметнікі
 
Педагог-арганізатар
І.В.Дуднікава
05.01/аўторак
Спаборніцтвы па міні – футболу
 
Індывідуальныя заняткі па падрыхтоўцы да алімпіяды па вучэбных прадметах 5-8 класы
 
Фальклорнае свята “У гасцях у Каляды”
 
10.00-11.00
 
11.00-13.00
 
09.00-10.00
 
Школа
 
 
 
Арэстовіч А.Э.
Настаўнікі-прадметнікі
Н.С.Максіменка.
А.В.Коўчык
06.01./серада
Індывідуальныя заняткі па падрыхтоўцы да ўдзелу алімпіядзе па вучэбных прадметах 5-8 кл.
 
Работа спартыўнага зала. Спартыўныя гульні
 
Пазнавальная праграма да 76-годдзя Вялікай Перамогі  “Войны священные страницы”(5-11 кл.)
 
10.00-11.00
 
 
09.00-11.00
 
10.00-11.00
 
Школа
 
 
Настаўнікі-прадметнікі
 
А.Э.Арэстовіч
 
І.І.Фурманец
 
07.01/чацвер
Забаўляльная праграма “Вяселыя рытмы”
Інтэрактыўныя заняткі “Мы з бацькамі-за здаровы лад жыцця”
Індывідуальныя заняткі па падрыхтоўцы да ўдзелу алімпіядзе па вучэбных прадметах 5-8 кл.
 
10.00-11.00
11.00-12.00
 
10.00-13.00
Школа
 
І.І.Крывадубская
А.С.Пласкунова
 
Настаўнікі-прадметнікі
08.01/пятніца

Гульня “Піянерская вяселка»

Інтэрактыўныя гульня “Самы разумны”

Індывідуальныя заняткі па падрыхтоўцы да ўдзелу алімпіядзе па вучэбных прадметах 5-8 кл.

11.00-12.00

 

10.00-11.00

 

10.00-13.00

 

 

Школа

 

 

Крывадубская І.І.

Корзун Т.І.

Настаўнікі-прадметнікі

Педагогі-прадметнікі

 

11.01/субота

Заняткі па дадатковай адукацыі  “Гістарычнае краязнаўства”

Заняткі па дадатковай адукацыі  “Настольны тэніс”

Вяселыя старты

9.30.-13.05

 

11.30.-13.05

 

10.00-11.00

 

Школа

 

Школа

 

Школа

 

Фурманец І.І.

 

А.Э.Арэстовіч

 

А.Э.Арэстовіч

 

 

Намеснік дырэктара

па вучэбна-выхаваўчай рабоце                                                                                                               В.С.Вінаградава

 

 

 

 

План

арганізацыйна-выхаваўчых мерапрыемстваў  на асенніх канікулах

2020/2021 навучальнага года

Дата

Змест работы

Час правядзення

Месца правядзення

Адказныя

02.11.2020

/панядзелак/

Індывідуальныя заняткі па падрыхтоўцы да ўдзелу ў II этапе рэспубліканскай алімпіяды па вучэбных прадметах

Акцыя “Чысты клас”

Творчая майстэрня “Класны вугалок” (абнаўленне матэрыялаў)

09.00-12.00

 

12.00-14.00

12.00-14.00

 

Школа

 

Школа

Школа

 

Настаўнікі-прадметнікі

 

Класныя кіраўнікі 5-9 кл.

Класныя кіраўнікі 1-8 кл.

03.11

/аўторак/

Удзел у II этапе рэспубліканскай алімпіяды па гісторыі

Віктарына “Я ведаю свае правы і абавязкі”

08.00-12.00

 

09.00-10.00

г.Слуцк

 

Школа

Фурманец І.І.

 

Дуднікава І.В.

04.11

/серада/

Конкурс «Падарункі восені»

Гульня Юны пажарны

10.00-11.00

11.00-12.00

Школа

Школа

І.І.Крывадубская

А.С.Пласкунова

05.11

/чацвер/

Удзел у II этапе рэспубліканскай алімпіяды па фізічнай культуры

Акцыя “Ад помніка да помніка”

Работа спартыўнага зала. Вяселыя гульні”1-4 кл

8.00-12.00

 

10.00-11.00

10.00-12.00

г.Слуцк

 

Школа

Школа

І.І.Фурманец

 

Класныя кіраўнікі

Настаўнікі пач. класаў

06.11

/пятніца/

Удзел у II этапе рэспубліканскай алімпіяды па фізічнай культуры

Работа спартыўнага зала. Спартыўныя гульні. 5-9 кл.

Прафілактычная гутарка-прэзентацыя “Вірусныя захворванні.Правілы паводзін”

8.00-12.00

 

09.00-12.00

 

10.00-11.00

10.00-14.00

г.Слуцк

 

Школа

 

Школа

 

І.І.Фурманец

 

І.І.Крывадубская

 

Т.І.Корзун

 

07.11

/субота/

Гурток  “Атамір” (Юныя матацыклісты)

Гурток “Гістрычнае краязнаўства”

Развіваючыя заняткі  “Нашы чаканні

11.45-17.55

8.30.-12.30

9.30-10.30

Школа

Школа

Школа

У.А.Пратасеня

І.І.Фурманец

І.І.Крывадубская

 

Намеснік дырэктара па вучэбна-выхаваўчай рабоце                                           В.С.Вінаградава